Copyright
AE Kod Teknolojisi
Antrenör ve Sporcu Bilgi Sistemi

Antrenör ve Sporcu Bilgi Sistemi

E-Antrenör...

OTURUM AÇ

ANA SAYFA DEMO TALEP GİZLİLİK BİLDİRİMİ LİSANS KULLANIM SÖZLEŞMESİ İLETİŞİM


GİZLİLİK BİLDİRİMİ

AE KOD TEKNOLOJİSİ Program paketlerinin kurulum esnasında ve kullanımları sırasında sizden edinmiş olduğu hiçbir bilgiyi üçüncü şahıslara kullandırtmaz, onlara kiralamaz ve satmaz. Gizlilik bildirimi ile ilgili bilgileri her hangi bir zaman diliminde değiştirebileceğimiz için belirli aralıklarla bu bildirimi gözden geçirmenizde fayda vardır.

Kullandığımız Bilgileriniz.

- Kullandığımız bilgileriniz, ad, soyad, adresiniz, iş ve cep telefonlarınız dan oluşan bilgiler.
- Ürün güncellemeleri esnasında güncelleme işleminin tamamlanmasından sonra yapmış olduğunuz güncelleme tarihi ve güncelleme paket ismi.

Bilgilendirme Haklarınız

AE KOD TEKNOLOJİSİ kullanmış olduğunuz ürün paketleri hakkında kullanıcılarına şeffaf bir yaklaşım sergiler. Bu bağlamda AE KOD TEKNOLOJİSİ almış olduğunuz online destek, eğitim yada yerinde hizmet sonrası servis bilgilerini ister faks yoluyla ister e-posta yoluyla size rapor halinde gönderebilir.

İzninizle Depolanan Bilgileriniz

Kullanmış olduğunuz ürün paketlerinde bulunan akıllı yazılım ürünü sizin izin vermenizle birlikte kullanmış olduğunuz ana ürün paketinde tutulan verilerinizi AE KOD TEKNOLOJİSİ sisteminde şifreli bir biçimde depolar. Amacı sisteminiz çökmesi yada kurtarılamayacak düzeyde bozulması durumunda yedeklenen bilgilerinizi size geri vermektir. İstediğiniz zaman bu bilgileri alabilir, yedekleme iznini kaldırabilir ve yedeklenen verilerin silinmesini isteyebilirsiniz.